Menu

Certyfikaty i wyróżnienia

CERTYFIKATY

Czapki dla dzieci i młodzieży

W 2014 roku przeprowadzony został audyt, w wyniku którego firma otrzymała certyfikaty upoważniające do sprzedaży wyrobów na terenie Unii Celnej.

Certyfikat EAC

WYRÓŻNIENIA

Czapki dla dzieci i młodzieży

GAZELE BIZNESU 2014

W 15. edycji rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce za lata 2011 – 2013, firma zajęła wysokie miejsce, za co otrzymała wyróżnienie „Gazela Biznesu 2014”.

Jamiks Gazele Biznesu
Jamiks producent czapek dla dzieci

POLSKA JAKOŚĆ

Od samego początku wiedzieliśmy, że należy postawić na jakość – mówi Janusz Szulc, prokurent firmy „JAMIKS KIDS FASHION” sp. z o.o. sp.k. To najlepszy sposób, aby zaistnieć na rynku. Polscy klienci szukają najlepszych produktów, szczególnie jesli chodzi o rzeczy dla swych pociech. Właśnie dlatego tak pokochali markę Jamiks.

Nakrycia głowy marki JAMIKS doceniane są przez klientów z wielu krajów i nagradzane w prestiżowych konkursach, m.in. Certyfikatem Wielkopolskiej Jakości 2002, tytułem HIT 2004, listem gratulacyjnym Ministra Gospodarki i Pracy w 2005 roku.

Przedsiębiorstwo otrzymało również tytuł i godło Polska Jakość 2011. Bardzo się cieszymy, że znaleźliśmy się w gronie laureatów i dołączyliśmy do najlepszych polskich marek – komentuje Janusz Szulc. To dla nas bardzo istotne, gdyż nigdy nie pozwalaliśmy sobie, by osiąść na laurach. Doskonaliliśmy się cały czas, więc zwycięstwo stało się potwierdzeniem słusznie obranej drogi. Musimy dalej podążać w tym kierunku przecierając nowe szlaki.

Polska Jakość 2011

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!