Menu

O nas

JAMIKS – HISTORIA RODZINNEJ PASJI

Czapki dla dzieci i młodzieży

Marka Jamiks stworzona została w 1990 roku jako realizacja marzeń z dzieciństwa: aby projektować i tworzyć ubrania dla dzieci. Na początku swojej działalności firma tworzyła dziecięce sweterki. Dzisiaj produkuje głównie czapki i szaliki z przędz, dzianin i tkanin dla dzieci i nastolatków w wieku od 0 do 16 lat.

Nasza pasja do mody dziecięcej, wykorzystanie wrodzonych zdolności oraz dbałość o szczegóły powodują, że każdy produkt marki JAMIKS wyróżnia się wysoką jakością, niepowtarzalnym wzornictwem oraz gwarancją komfortu użytkowania.

Każdego roku prezentujemy dwie kolekcje: wiosna/lato oraz jesień/zima, które łączą w sobie różnorodność modeli, surowców i dodatków oraz bogatą paletę barw wyselekcjonowaną według najnowszych trendów mody.

Najważniejsze jest dla nas to, aby młode damy i mali gentelmeni czuli się modnie i komfortowo.

NOWE LOGO

Czapki dla dzieci i młodzieży

W 2013 roku zmienione zostało logo firmy. Wraz z nowym logo wprowadzona została kolekcja ekskluzywna – bardziej bogata i elegancka, a przy tym subtelna i wyjątkowa.

Przedstawiony na targach w Kijowie, Moskwie oraz w Kolonii nowy design został bardzo dobrze odebrany przez długoletnich oraz nowych klientów.

Jamiks stare logo male
Jamiks nowe logo male

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!