Menu

Produkcja

OD POMYSŁU DO GOTOWEGO PRODUKTU

 

Czapki dla dzieci i młodzieży

Cała produkcja, od projektu do produktu finalnego odbywa się w Polsce. Tworzymy z najwyższej jakości surowców, począwszy od włoskich przędz, poprzez tkaniny i dzianiny, po naturalne pompony oraz inne zdobienia wyselekcjonowane z rozwagą i dużą starannością.

Rozbudowany park maszynowy, dział projektowania oraz kontroli jakości pozwalają w kompleksowy sposób spełniać potrzeby i wymagania Klientów. Własna szwalnia oraz rozwijające się zaplecze maszyn dziewiarskich umożliwiają szybkie reagowanie na zmieniające się trendy mody oraz tworzenie unikatowych modeli.

Zarówno precyzyjne przygotowanie konstrukcji, jak i wyjątkowo staranne szycie przekładają się na wysoką jakość wyrobów, która zawsze była atutem marki JAMIKS.

W 1994 roku wdrożony został System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży nakryć głowy dla dzieci.

Wyroby gotowe produkowane są ze znakiem towarowym „JAMIKS” oraz „JAMIKS Kids fashion” posiadającym świadectwo ochronne nr R-182552 i Z-419856.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!